Dramatyczny mecz kadetów - Wiadomości - ASK Doral Nysa Kłodzko
Dziś jest: poniedziałek, 29.04.2024 | Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

« powrótDramatyczny mecz kadetów

Dramatyczny mecz kadetów

04.10.2009 10:00 - Admin W sobotę odbyłą się inauguracja rozgrywek młodzieżowych.Nasi kadeci podejmowali drużynę WKK Wrocław.
W pierwszej części meczu masz zespoł uzyskał niewielką przewagę.W drugiej drużyna z Wrocławia ją zniwelowała prowadząc do przerwy 7 pkt. W trzeciej kwarcie nasi koszykarze grali zrywami organizując ciekawe akcje po których niestety z szybkich kontrataków tracili punkty.Do czwartej kwarty nasz zespół przystapił mocno zmobilizowany i odrobił straty.Końcówka okazałą się niezwykle szczęśliwa dla wrocławian którzy przy remisie,mając do rozegrania piłkę i 4,6 sek. równo z syreną kończącą spotkanie oddali skuteczny rzut.Mimo przegranej należą się słowa pochwały dla naszych kadetów za dużą wolę walki i dobrą grę.
Nysa Kłodzko - WKK Wrocław 79 -81 ( 20:19,14:22,22:23,21:15)
Punkty zdobywali:Rozmus 28,Rączkowski Armin 13,Kolonko11,Gryglewicz 9, Sieradzki 8,Poręba 4,Perczyński 2,Kudła 2,Rączkowski Marcel 2
Dla WKK najczęściejj punktowali :Wasiuta 16,Zakrzewski 12,Ścibisz 11.